Przesyłki są dostarczane średnio w ciągu 1 do 5 dni roboczych w zależności od adresu i dostępności odbiorcy.

Dostawa jest bezpłatna dla zamówień o wartości ponad 100 BGN.

 

Metoda, termin i cena dostawy

Metody dostawy oferowane przez firmę są następujące:

Dostawa przez firmę kurierską SPEEDI:

Termin dostawy do wybranego miejsca docelowego użytkownika wynosi od 1 do 14 dni roboczych od dnia, w którym złożono zamówienie.

Ceny i warunki dostawy z szybką firmą kurierską:

Dostawa zamówienia jest dokonywana przez firmę kurierską pod wskazanym przez Ciebie adresem, w każdy dzień powszedni od 9.00 do 17.30, a także w sobotę do 13.30. Dostawy nie są dokonywane w niedziele, święta/weekendy ani poza określonymi godzinami.

 

Dostawa kurierem bułgarskim lub UPS - dla zamówień poza Bułgarią:

Termin dostawy do miejsca docelowego wybranego przez Użytkownika wynosi do 14 - 28 dni roboczych, od dnia, w którym zamówienie zostanie złożone/potwierdzona płatność zostanie potwierdzona. Cena za dostawę międzynarodową wynosi 37 BGN z VAT, a cena obejmuje ekspresową zalecaną dostawę z małą paczką lub paczką / w zależności od wielkości /ważności przesyłki/. Cena zamówienia i dostawy są opłacone z góry. Cena dotyczy przesyłek o masie do 2 kilogramów.

 

Firma nie realizuje zamówień za pobraniem poza terytorium Bułgarii. W przypadku opóźnienia dostawy, niezależnie od przyczyn, firma zobowiązuje się powiadomić o tym Użytkownika i wskazać nową datę dostawy.